Büyük Ebat Roll Up Banner

2 metre x 3 metre ebatlarında Roll-up Banner. İskeletini oluşturan teleskobik boruları sayesinde ayarlanabilir ölçülerde kullanabilirsiniz. Boruyu 200cm x 200cm ebadına kadar kısaltabilirsiniz. Tek seferde 6m2 alanda reklam sergileyebileceğiniz, portatif olan tek üründür. Üstüne Avrupa Vinil baskı yapılmaktadır.

 

Roll Up Banner Özellikleri

 Roll-up Bannerların kasaları ve iskeletleri genellikle hafif alüminyumdan imal edilir. Bunun sebebi hafif ve taşınabilir olmasını sağlamaktır. Yerli ve ithal çeşitleri mevcuttur ve bunlar da kendi içlerinde farklı özelliklerde bulunabilirler. Yan kapakları ve ayakları plastik olan ürünler de piyasada bulunmaktadır Ancak Roll-up Bannerların en fazla tercih edileni tümü alüminyumdan imal edilen üstte sıkıştırma aparatı bulunan ürünlerdir. Çok hafif olduklarından taşınmaları çok kolaydır. Bu yüzden sıklıkla tercih edilirler. Mekanizmaları otomatiktir ve tek düğmeyle bütün vinil otomatik olarak içe sarılır.

Roll Up Banner Kullanım Yerleri

Fuarlarda, mağazalarda, kısacası reklam veya tanıtım yapabileceğiniz ve yapmak isteyeceğiniz her yerde kullanabilirsiniz. En az yer kaplayan stand ürünlerinden biridir. Uzun süreli kullanıma uygundur ve baskıları değiştirilebileceğinden mekanizmaları eskiyene kadar ömrü bulunmaktadır.

Roll Up Banner Kullanım Şekli

Rollup baskı montajı tamamlanınca Roll Up Banner alt ayaklar açılır. Roll Up Banner alüminyum boru yerine monte edilerek Roll Up Banner üzerinde monte edilen baskı alüminyum boruya tutturulur.

Roll-up ürünler alüminyum gövde, alüminyum boru ve bez çantadan oluşur. Kurulumları yaklaşık bir dakika sürmektedir. Ürünün ağırlığı 3 – 5 kg arasında değişmektedir. Kullanım sırasında baskıyı üst borudan çıkartmanızın ardından hızla bırakırsanız mekanizmada hasar oluşabilir. Bu yüzden baskıyı sararken özen göstermeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde ürünün ömrü kısalabilir.

Ürünün baskısının hazırlanabilmesi için öncelikle müşteriden görsel alınır. Banner’ın ebadında dijital baskı gerçekleştirilir. Baskının ölçüye göre kesimi yapıldıktan sonra mekanizmadaki yere çift taraflı bant ile yapıştırılır. Standın baskıyı tutması amacıyla üst aparata baskı montajı yapılmasının ardından gövdede, yan kapakta bulunan anahtar çıkartılır ve baskının mekanizma içerisine doğru sarılması sağlanır.

Tüm bu hazırlıklardan sonra ürün paketlenerek çantası içerisine konulur ve kullanılmaya hazırdır.

 

 

Roll Up Banner Ölçüleri

 

En çok tercih edilen Roll-up Banner baskı ebadı 85cm z 207cm’dir. Mekanizmanın çalışmasında rahatlık sağlamak amacıyla 200cm ölçüye 7cm ek pay bırakılmaktadır.