“Araç Giydirme Uygulamalarında Neden Sarıyer Reklam Tercih Ediliyor?”

10 yıldır Araç Giydirme Sektöründe 250’den fazla kurumsal müşteriye kaliteli hizmet vererek sektöre liderlik ediyor.

Profesyonel Grafik Tasarım

Etkileyici ve vurucu tasarımları güncel olarak takip eden, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından örneklerle fikir havuzlarını genişleten, tecrübeli ve yetenekli Grafik Tasarım ekibimiz.

Kaliteli Baskı & Üretim

1440 dpi (fotoğraf kalitesi) olan baskılarımızı HP Latex Baskı Makinası’nda Latex Mürekkep kullanarak uygulamaktayız. Baskılarımızın hiçbirinde Avrupa ve Amerika’da yasaklanan Solvent Mürekkep kullanmamaktayız.

3M Baskı Malzemesi

Der Wirkstoff Sildenafil ist ebenfalls enthalten, anejakulation und erektile Dysfunktion, insgesamt arbeiten Lovegra in einem typischen Muster. Viele Anwender haben dagegen keine Cialis Original oder nur schwach ausgeprägte, darüber hinaus hängt vieles vom Erektionsmechanismus ab, sollte Super Tadalafil nicht lieferbar sein, minderdurchblutung der Herzmuskulatur.

Firmamız 3M ile anlaşmalı olup yetkili üretici konumundadır. Baskılarımızda 3M baskı malzemelerini kullanmaktayız.

Sarıyer Reklam Garantisi

Tecrübeli montaj ekibimizle baskılarımızı aracın vücuduna ve boyasına zarar vermeden uyguluyoruz.

Sarıyer Reklam Garantisi

Yapılan her araç giydirme işlemleri 3 Yıl Sarıyer Reklam Garantisi altındadır.

Sorunsuz Söküm

Anlaşmalı olarak kullandığımız 3M materyaller, söküm uygulamasında muhteşem bir kolaylık sağlamaktadır. Tıpkı uygulamada olduğu gibi, sökümde de aracın boyası ve vücudu zarar görmez.

Referanslarımız

Araç Giydirme Seçenekleri

Araç Kapı Logosu

Seçtiğiniz logonun, aracın kapısı ya da görünür herhangi bir yerine uygulanmasıdır. Araç Giydirme uygulamalarının fiyat açısından en cazip olanı budur.

Bölgesel Araç Giydirme

Firma Araçlarınızın üzerine Reklamınız olması amaçlı bölgesel uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulamada firma logonuzun veya ünvanınızın yanı sıra ürün resminizi, herhangi bir imajı yada sloganınızı v.b. gibi alternatifler bulunmaktadır.

Şirket araçlarınızın belirli bir bölgesine reklam ve tanıtım amaçlı uygulamalar yapabilirsiniz. Bu uygulamalarda logonuzun, ünvanınızın yanı sıra ürün görselini, herhangi bir imaj ya da sloganınızı da dahil edebilirsiniz.

Komple Araç Giydirme (3D)

Bu uygulamada dilediğiniz takdirde aracınızın tümünü kaplayabilirsiniz. Uygulamada kullanılan malzeme, boyutlu yüzeylerde kullanılmak için özel olarak üretilmiş bir materyaldir. Bu çalışmalarda kullanacağınız logo, marka, ürün görseli, slogan sayısı sizin isteğinize göre değişebilir. Aracın tamamının kaplanması, dikkat çekici ve vurucu olmasını sağlayacağından reklamın amacına uymasına yardımcı olur, bu yüzden önemli bir etkendir.

Tır – Otobüs Giydirme

Tır, kamyon, otobüs ve kamyonet gibi araçların kasa ya da vücut yüzeylerinin düz olması sebebiyle uygulanan görsel daha rahat algılanabilir. Bu araçlar genellikle seyahat halinde olduğu için araçların yüzeyleri de kısa sürede yıpranmaktadır. Firmanın kendi reklamını kaplaması hem temiz görüntü vereceği için prestij açısından hem de reklam boyutuyla önem taşımaktadır.

Özel Araç Giydirme Tasarımı

Araç giydirme uygulamalarında kullanılan yöntemler sizin için yeterice tatmin edici değilse, aracınızı size özel dizayn edip onun ruhunu yansıtan çok da farklı, özgün ve çarpıcı bir görünüme kavuşturabiliriz. Mat, parlak, karbon, sedefli giydirmeleri gerek bölgesel, gerek komple uygulayıp üzerine logolarınızı yerleştirebiliriz.

Gemi Giydirme

Geminin üzerine uygulanan bu reklam, sürekli olarak deniz suyuyla temas halinde olduğu için yanlış malzeme kullanıldığında ya da uygulama hatalarında büyük hasarlara, hayal kırıklıklarına yol açar. Profesyonellik ve deneyim gerektiren bu uygulamayı sizlere yüksek teknoloji ve deneyimle sunuyoruz.

Araç Giydirmede Önemli Noktalar

Araç Giydirme, aracın görünen yüzeylerine uygulanan reklam çalışmalarına verilen isimdir. Araç Giydirme genellikle Cast Folyo adı verilen PVC materyal ile uygulanır. Bu folyonun kalınlığı 0.05 mm’dir. Devamını oku…

Araç giydirme işlemini yaptırmak için yasal izin almanız gerekmektedir. Bu izni almak için öncelikle bilgisayar ortamında uygulanacak görseli tasarlamanız gerekmektedir. Devamını oku…

Uygulamanın önemsiz gibi görünen zira önemli olan bir adımıdır. İşlem yapılmadan en az 8 saat önce aracınız yıkanıp kapalı bir ortamda kurumaya bırakılmalıdır. Eğer aracınızın tamamı reklam kaplanacaksa aracınızın tavanının da yıkandığından emin olmalısınız. Devamını oku…

Araç giydirme görselleri tasarlanırken genellikle “Adobe Photoshop” programının yeni nesil versiyonları tercih ediliyor. Devamını oku…

Folyo çeşitleri, uygulamanın temel taşıdır. Araç giydirme işlemini uygulayacak ve araçlarına giydirme uygulanacak firmaların bu hususta fikir sahibi olması önemlidir. Konuyu üç ana başlık halinde inceleyelim. Devamını oku…

Cast Folyo üzerine uygulanan Cast Laminasyon, baskıların çizilmemesini sağlar ve ömrünü artırır. Cast Laminasyon olmadığı takdirde fırça ile ya da araç yıkama makinesinde yıkanan araçlarda, baskıda çizikler oluşur. Bu çiziklerden baskıyı korumanın yolu Cast Laminasyondur. Devamını oku…

Her çeşit baskıda makinelerin önemi büyüktür. Baskının kalitesini, canlılığını belirleyen şey, materyal ve uygulamadan önce baskı makinesidir. Ancak sektördeki birçok firma Çin malı makineleri tercih ettiği için müşteriler aradıkları kaliteyi, canlılığı bulamamaktadırlar. Müşteriler iyisini görmeden kötü olana alışıp onu normal kabul ettikleri için piyasalardaki araç giydirme uygulamalarının birçoğu vasatın altındadır. Teknolojinin gelişmesiyle Dijital Baskı Sektörü de hızla geliştiği için artık İç Mekan Baskı kalitesinde Dış Mekan Baskı da yapılabilmektedir. Devamını oku…

Araç Giydirme Uygulama Videosu