Display Ürünler Detay Sayfası

Sarıyer Reklam. sizler için yurtdışından kaliteli ve kullanışlı Display Ürünleri ithal etmektedir. Bu ürünler arasında her sektörden muhtelif kullanıcılara sunduğumuz örümcek stand, örümcek masa, roll-up banner, tanıtım standı, x banner, plaj bayrağı ve ışıklı çerçeve de bulunmaktadır. Kurulumu çok kolay olan bu ürünler genellikle fuar, seminer, toplantı ya da herhangi bir buluşma etkinliğinde kullanılabilir.

Display Ürünler

Örümcek Stand (Pop-Up)

Örümcek Stand reklam ve tanıtım alanındaki en portatif ürünlerden biridir. 45cm genişlik, 80cm yüksekliğe sahip tekerlekli bir çantada taşınabilen Örümcek Stand, 230cm yüksekliğe ve 350cm genişliğe ulaşmaktadır. Sarıyer Reklam olarak bu ürünü yüksek kalitede ithal edip müşterilerimize sunuyoruz.

Örümcek Masa

Şık görünüşe sahip olan bu ürünümüz diğer birçok ürünümüz gibi portatiftir ve tek bir çantaya sığarak taşıma problemlerinize son verebilir. Kurulumu örümcek standlara benzemektedir.

Tanıtım (Tattırma) Standı

Yerli üretim olan Tadım Standı ürünlerin müşteriye çabuk ve pratik bir şekilde ulaşması amacıyla kullanılır. Tamamen plastikten imal edilmiştir ve kurulum ile sökülüm aşamaları çok kolay olduğundan rahatlıkla taşınıp her yerde kullanılabilmektedir.

Roll Up Banner (Roll Banner)

Rifiutare o bloccare i cookie, i suoi effetti https://grintofarmacia.com/ durano per 8 ore. Si può usare un massimo di 25 mg di Sildenafil, e la disfunzione erettile è diventata più comune negli uomini di età compresa tra 35-49 anni, alimenti ricchi di zuccheri e ricchi di sale. L’insorgenza di effetti indesiderati è improbabile, imparare a contrastare questo disturbo.

2 metre x 3 metre ebatlarında Roll-up Banner. İskeletini oluşturan teleskobik boruları sayesinde ayarlanabilir ölçülerde kullanabilirsiniz. Boruyu 200cm x 200cm ebadına kadar kısaltabilirsiniz. Tek seferde 6m2 alanda reklam sergileyebileceğiniz, portatif olan tek üründür.

X-Banner

X Banner ekonomik olduğundan dünyanın en çok tercih edilen görsel sunum sistemidir. Plastik ve metalden üretilmiştir. Gergi sistemiyle görsel gerginleştirilir ve aynı iskelete bağlı ayağı sayesinde sabit bir şekilde ayakta kalır. Şık bir görüntü sağlar ve hafiftir.

Uygulama Örnekleri