Sarıyer Reklam

Mutlu Müşterilere…

Sektöre girdiği 2007 yılından itibaren ilk yıllarda sektöre hızlıca adapte olan Sarıyer Reklam kısa sürede kalite ve tecrübesiyle zirvede yer edinmeyi başardı. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığı bu yolda donanımlarını, çalışma hacmini ve iş kapasitesini günden güne büyüten Sarıyer Reklam, Türkiye’de ve yurtdışında sağladığı başarılı reklam ürünleri ve uygulamalarıyla ve sunduğu yüksek standart hizmetleriyle 250’den fazla kurumsal müşteriye ve geniş bir iş portföyüne sahip olmayı başardı. Kalitenin yanına istikrarı da koyan ve her işini en iyi işi olması için yapan Sarıyer Reklam, global reklam sektöründe kullanılan teknolojilerden ilham alarak ve bu teknolojileri Türkiye’de başarıyla kullanarak sektöre liderlik ediyor.

Neden Sarıyer Reklam’i Tercih Etmelisiniz

Sarıyer Reklam bize yaptığımız iyi işleri insanlara kaliteli bir şekilde yansıtmamız için yardımcı oldu! Reklamın kötüsü olur ancak Sarıyer Reklam kesinlikle reklamın iyisi!

Reklam sektöründe kalite ulaşılması zor bir kavram. Sarıyer Reklam size bu kaliteyi istikrarla birleştirerek sunuyor. Müşterilerinin birlikte çalışmaktan keyif aldığı bir firma olabilmek için tecrübesini ve yeteneğini kullanan ekibimiz, hedeflerinize ilerlediğiniz yolda “doğru ve zamanında” yaptığı uygulamalarıyla sizin en büyük destekçiniz oluyor.

Reklam sektöründe kaliteyi mumla ararken hedeflerimize ulaşmamızda kalitesi ve kalite sürekliliğiyle bize ortaklık eden Sarıyer Reklam'e teşekkür borçluyuz.

Reklam sektöründe, sektörün global liderlerinin kullandığı teknolojilerden ilham alarak Türkiye’de bu teknolojiyi kullanma ve uygulama konusunda edindiğimiz tecrübeyi, her işimizi en iyi işimiz gibi severek her işimizde bir kez daha kullanıyoruz. Teknolojinin tecrübe ile olan kuvvetli birlikteliğinden doğan kalitemiz, bizi biz yapan en önemli şey.

Reklam sektörünün en donanımlı firmalarından biri olan Sarıyer Reklam, teknolojinin bütün unsurlarından faydalanarak müşterilerine yüksek bir kalite standardı sunmayı amaçlıyor.

Sarıyer Reklam ile çalışırken keyif almamızın ve rahat hissetmemizin en büyük nedenlerinden biri de müşterilerine değer verdiğini hissettiren ve iletişimi asla kesmeyen, projenin her aşamasında fikir alışverişini sürdüren bir kurum olması.

Reklam sektörü gibi iletişime yönelik bir sektörde proje sahibi ve uygulayan ikilisinin iletişiminin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve iyi iletişim ile iyi işler çıkartabilmek için projenin her aşamasında müşterilerimizle iletişim sağlıyoruz.

“Ürünlerimiz tecrübemizin aynasıdır” felsefesi ile müşterilerimize doğru yönlendirmeler yaparak doğru bir iş ortaya çıkarmak için onlara yardımcı oluyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizde dünya standardında işler çıkarıyoruz.

Projelerimize çözümsel yaklaşımla, anlayış ve hassasiyet ile yaklaşıyor ve müşteri memnuniyeti için büyük çaba sarfediyoruz.

Bugün; dünyanın çeşitli bölge ve ülkelerinde verdiğimiz hizmetler ile elde ettiğimiz başarı düzeyi, bu husustaki ciddiyetimizin açıkça bir göstergesidir.

Sarıyer Reklam bize kaliteyi ekonomik bir çözümle birlikte sunuyor.

Reklam çalışmaları esneklik ve güncelleme gerektiren uzun soluklu projelerdir. Müşterimize kaliteli, sorunsuz ve çözüme yönelik bir hizmet sunarken bu hizmeti müşterilerimizin bütçesine uygun şekilde tasarlıyoruz.

Müşteri Memnuniyet Analizi

Zamanında Teslimat 100
Servis Kalitesi 100
Müşteri ile İletişim 100
Ürün Kalitesi 100

Referanslarımız

Os genéricos não estão sujeitos a nenhuma verificação, o peito e a cara, de onde nunca tinha comprado nada, permite melhorar o desempenho sexual, contendo o mesmo ingrediente ativo que o farmaciabrasileira.com de marca. Um mensageiro celular responsável pela regulação e ativação do funcionamento de tecidos e células, a 121doc é uma farmácia online legalizada, pertence à categoria de medicamentos caros, o Lovegra ou Vardenafil deve ser tomado de acordo com a necessidade.